جستجو

چاپ کارت ویزیت

سلفون، لمینت، طلاکوب، PVC ،برش دلخواه، برفکی و…

چاپ تراکت

تحریر و گلاسه، در ابعاد گوناگون

چاپ فاکتور

خودکاربن NCR، معمولی، سیاه و سفید و رنگی…

چاپ سربرگ

تحریر ، کتان و گلاسه به صورت مشکی و رنگی..

چاپ کاتالوگ

چند برگی رنگی و مشکی در چند حالت…

چاپ بروشور

سیاه و سفید ، رنگی و گلاسه در لت های مختلف…

انجام سفارشات طراحی و چاپ متنوع در قزوین

در چاپ قزوین، از کارت ویزیت گرفته تا بروشور و بنر، انواع مختلفی از سفارشات طراحی و چاپ در این مجموعه انجام می‌شود. در ادامه، به برخی از خدمات چاپی متداول در چاپ قزوین می‌پردازیم:

1. کارت ویزیت:

   کارت ویزیت یکی از ابزارهای ارتباطی حیاتی برای هر کسب و کار است. در چاپ قزوین، خدمات طراحی و چاپ کارت ویزیت را ارائه می‌ شود. این خدمات شامل طراحی گرافیکی حرفه‌ای، استفاده از مواد با کیفیت بالا و چاپ با دقت و کیفیت برتر است.

2. تراکت و بروشور:

   برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی در مورد محصولات و خدمات، تراکت و بروشور ابزارهای بسیار مؤثری هستند. در چاپ قزوین، مرکز طراحی و چاپ این نوع مواد تبلیغاتی را با اندازه، طرح و کیفیت دلخواه مشتریان ارائه می‌دهد.

3. بنر:

   بنرها یکی دیگر از روش‌های مؤثر برای تبلیغات هستند، بخصوص در فضاهای عمومی و رویدادها. در چاپ قزوین، چاپ بنر با انواع مختلف ابعاد و جنس، این خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد.

4. کاتالوگ:

   کاتالوگها برای معرفی جامع محصولات یا خدمات یک شرکت استفاده می‌شوند. در چاپ قزوین، طراحی و چاپ کاتالوگ با استفاده از طراحی حرفه‌ای و چاپ با کیفیت، به مشتریان کمک می‌کنند تا محصولات خود را بهتر معرفی کنند.

5. لیبل پشت چسبدار، صدفی و متالایز:

   لیبل‌ها برای بسته‌بندی محصولات یا برندها بسیار مهم هستند. در چاپ قزوین، چاپ لیبل با استفاده از مواد با کیفیت و فناوری‌های روز، انواع مختلفی از لیبل‌ها را ارائه می‌دهند، از جمله لیبل پشت چسبدار، صدفی و متالایز.

6. برچسب محصول و اتیکت:

   برچسب‌ها و اتیکت‌ها برای محصولات بسیار اساسی هستند و به آنها ارزش افزوده می‌دهند. در چاپ قزوین، چاپ برچسب و اتیکت با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و مواد با کیفیت، این خدمات را ارائه می‌شود.

به طور کلی،  چاپ و طراحی در چاپ قزوین به دلیل کیفیت و تخصص در خدمات و ارائه محصولات به مشتریان گسترده‌ای از خدمات چاپی ارائه می‌شود. از آنجا که رقابت در این صنعت فشرده است، مجموعه چاپ و طراحی قزوین با تیمی مجرب و حرفه ای با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب، به مشتریان عزیز خدمات ارائه میکند.